top of page

IDEEST TEOSTUSENI

Sul on idee - meie meistritest meeskond aitab seda ellu viia. Meie masinaparki kuulub lai valik kõrgkvaliteetseid seadmeid, mis võimaldab pakkuda paljusid erinevaid lahendusi. Lähtume kõrgetest toomisstandarditest ja rakendame ranget kvaliteedikontrolli, et valmiks Sinu vajadustele vastav toode.

kamilla-31
kamilla-kivi-1
kamilla-25
kamilla-27
kamilla-20
kamilla-17
kamilla-9
kamilla-8
kamilla-14_edited
kamilla-1.jpg

ALGUSEST LÕPUNI

Meie meistritest meeskond on Sinu jaoks olemas, et aidata Sul enda unistus teoks teha. Loe protsessist lähemalt ja võta meiega ühendust!

DISAIN

Mood ühendab endas kunsti, kultuuri ja loomuliku ilu. Moedisainerid töötavad erinevalt - kes joonistab disaini paberile, kes drapeerib kangast mannekeenil. Töötame Sinuga, et Sinu visioonist saaks reaalsus

MATERJALID

Õigete komponentide valimine on projekti kõige olulisem osa. Kasutame tootmises kõrgkvaliteetseid materjale. Meie laos on olemas laialdane valik erinevaid trikotaažkangaid. Hangime kangaid parimatelt kangatootjatelt Euroopas ja väljaspool. 

KONSTRUEERIMINE

Oleme spetsialiseerunud trikotaažkangastest toodangule.  Konstrueerime nii laste-, naiste kui ka meestelõikeid. Kasutame Gerber Technology programmi. Oleme välja töötanud suure koguse hea istuvusega baaslõikeid, mida saame vastavalt Sinu soovile kohandada.  Meie peamiseks sihtgrupiks on erinevate tantsuliste spordialade harrastajad. Konstrueerime nii hulgimüüjatele, gruppidele kui ka üksiktellijatele.

LOGO JA ETIKETT

Logo on oluline osa tootest, andes edasi brändi ja pakkudes turunduslikku väärtust. Aitame valida sobivad etiketid, hooldusjuhised. Saame kasutada tikkimist, transfertrükki, infot satiinpaelal, siirdetrükki ja kinnitada tootele pappetikette. Kogu info on võimalik trükkida ka otse tootele.

NÄIDISED

Disainidest ja kavandidest saavad kvaliteetselt toodetud rõivad. Töötame Sinuga, et arendada ja konstrueerida efektne disain ja hea istuvus. Protsessi käigus teeme näidiseid, et leida optimaalseim lahendus ning saavutada parim tulemus.

SUURUSED

Baaslõiget suurendatakse ja vähendatakse vastavalt suurustabelist tulenevatele suurendusreeglitele. Saame kasutada Sinu olemasolevaid skaalasid või aidata Sul arendada välja oma suuruste tabeli

JUURDELÕIKUS JA ÕMBLEMINE

Juurdelõikusjoonised koostame Gerber Technology programmi abil. Digiteeritud lõigete kasutamine võimaldab kangast maksimaalselt ära kasutada ja seeläbi vähendada tootmisest tekkinud kangajääke. Juurdelõikuses kasutame püstnuga ja lintsaagi. Õmblemiseks kasutame triotaažmaterjalidele sobivaid seadmeid.  Saame teha 4-niidilise overlocki õmblust, pärloverlock äärestust, kattemasina õmblust, riili, diferentsiaalveoga sik-sak õmblust. Meil on olemas ka nööbi-, nööpaugu-, peitpiste-, truki-, haagi-, väikeöösimasin. Omame ka flatlock õmblusmasinat. 

PRINTIMINE JA KAUNISTUSED

Sinu kujutlusvõimest saab reaalsus. Tootele saad valida oma kujundatud kangamustri (sublimatsioon trükk). Lisaks on võimalik kaunistada toodet tikandi, transfertükise, kiletrüki või kristallidega (Swarovski jt). Paigaldame kristalle ka mehhaniseeritult spetsmasinal.

VIIMISTLUS

Viimase lihvi annab kvaliteedikontroll, kus puhastatakse üleliigsed niidiotsad, kontrollitakse õmblused ja triigitakse toode. Valmis!

Võta meiega ühendust juba täna ja leiame Sulle sobivaima lahenduse!

bottom of page